СК-3Р 90 Ательє Стіл кухонний столовий обідній
- В наявності
- Код: СК-3Р 90 Ательє




+380 (97) 150-49-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 00:00 - 24:00 Вівторок 00:00 - 24:00 Середа 00:00 - 24:00 Четвер 00:00 - 24:00 Пʼятниця 00:00 - 24:00 Субота 00:00 - 24:00 Неділя 00:00 - 24:00 * Час вказано для регіону: Україна, Запоріжжя
- +380 (97) 150-49-86Евгенійул. Юності 59, 69050, Запоріжжя, Україна+380971504986+380971504986
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: СК-3Р 90 Ательє
- Матеріал: ЛДСП
- Колір: Ательє
- Відправлення у розібраному вигляді
- Кількість ніжок: 4
- Вага: 11 кг.
- Габаритні розміри упаковки см : 92х62х10
Габаритні розміри столу:
- Висота до стільниці: 710-735 мм
- Ширина: 600 мм
- Довжина: 900 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parker |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Так |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Вага | 12 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), ДСП |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП, метал, хромована сталь |
| Додаткові характеристики столу | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |

