MС-4Д+ Білий Стіл манікюрний розкладний трансформер компактний
- Під замовлення
- Код: MС-4Д+ Білий
Відправка з 19 квітня 2026
-14%








+380 (97) 150-49-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 00:00 - 24:00 Вівторок 00:00 - 24:00 Середа 00:00 - 24:00 Четвер 00:00 - 24:00 Пʼятниця 00:00 - 24:00 Субота 00:00 - 24:00 Неділя 00:00 - 24:00 * Час вказано для регіону: Україна, Запоріжжя
- +380 (97) 150-49-86Евгенійул. Юності 59, 69050, Запоріжжя, Україна+380971504986+380971504986
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: MС-4Д+ Білий
- Матеріал: ЛДСП
- Колір: Білий
- Відправка у розібраному стані
- Розташування тумби: універсальне
- Вага: 24 кг(14+14)
- Габаритні розміри упаковки см : 76х59х8 - 2 частини
Габаритні розміри столу в складеному вигляді:
- Висота до стільниці: 730 мм
- Висота повна: 1060 мм
- Ширина: 500 мм
- Довжина: 385 мм
- Висота надбудови: 335 мм
- Ширина надбудови: 500 мм
- Глибина надбудови: 100 мм
- Висота між полицями надбудови: 130 мм.
Габаритні розміри столу в розкладеному вигляді:
- Висота до стільниці: 730 мм
- Висота повна: 1070 мм
- Ширина: 500 мм
- Довжина: 1066 мм
- Глибина тумби всередині: 433 мм
- Ширина тумби всередині: 300 мм
- Кількість полиць у тумбі: 3шт.
- Висота між полицями тумби: 200 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parker |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1065 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 28 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал, ламінована ДСП |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |

