Полиця під лаки PPL-5 Дуб санома
- В наявності
- Код: PPL-5 Дуб санома




+380 (97) 150-49-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 00:00 - 24:00 Вівторок 00:00 - 24:00 Середа 00:00 - 24:00 Четвер 00:00 - 24:00 Пʼятниця 00:00 - 24:00 Субота 00:00 - 24:00 Неділя 00:00 - 24:00 * Час вказано для регіону: Україна, Запоріжжя
- +380 (97) 150-49-86Евгенійул. Юності 59, 69050, Запоріжжя, Україна+380971504986+380971504986
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: PPL-5 Дуб санома
- Матеріал ЛДСП
- Поклейка торців ПВХ-0,5 мм
- Колір: Дуб санома
- Відправка в розібраному вигляді
- Вага: 5 кг.
- Габаритні розміри упаковки см : 65х55х4
Габаритні розміри в зібраному стані:
- Ширина: 500 мм
- Висота: 600 мм
- Глибина: 60 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parker |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Глибина | 70 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Немає |
| Форма полиці | пряма |
| Тип мебели | полиця |

