Стіл манікюрний MS-3 Ательє розкладний
- В наявності
- Код: MS-3 Ательє

-20%









+380 (97) 150-49-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 00:00 - 24:00 Вівторок 00:00 - 24:00 Середа 00:00 - 24:00 Четвер 00:00 - 24:00 Пʼятниця 00:00 - 24:00 Субота 00:00 - 24:00 Неділя 00:00 - 24:00 * Час вказано для регіону: Україна, Запоріжжя
- +380 (97) 150-49-86Евгенійул. Юності 59, 69050, Запоріжжя, Україна+380971504986+380971504986
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель: MS-3 Ательє
- Матеріал: ЛДСП
- Колір: Ательє
- Відправка у розібраному стані
- Розміщення тумби: універсальне
- Вага: 19 кг.
- Габаритні розміри упаковки см : 76х59х8
Габаритні розміри столу в складеному вигляді:
- Висота до стільниці: 735 мм
- Висота повна: 1070 мм
- Ширина: 500 мм
- Довжина: 285 мм
Габаритні розміри столу в розкладеному вигляді:
- Висота до стільниці: 735 мм
- Висота повна: 1070 мм
- Ширина: 500 мм
- Довжина: 966 мм
- Глибина тумби всередині: 220 мм
- Ширина тумби всередині: 425 мм.
- Висота між полицями тумби: 210 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parker |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 950 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 19 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал, ламінована ДСП |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |

