СП-1х2 Дуб крафт Стіл письмовий розкладний трансформер для ноутбука школярів
- В наявності
- Код: СП-1х2 Дуб крафт










+380 (97) 150-49-86
-
День Години роботи Перерва Понеділок 00:00 - 24:00 Вівторок 00:00 - 24:00 Середа 00:00 - 24:00 Четвер 00:00 - 24:00 Пʼятниця 00:00 - 24:00 Субота 00:00 - 24:00 Неділя 00:00 - 24:00 * Час вказано для регіону: Україна, Запоріжжя
- +380 (97) 150-49-86Евгенійул. Юності 59, 69050, Запоріжжя, Україна+380971504986+380971504986
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель "СП-1х2 Дуб крафт"
Матеріал столу: ламіноване ЛДСП 16 мм.
Габарити столу:
_Ширина в розкладеному вигляді 95 см,
_Ширина у складному вигляді 27 см.
_Глибина: 50 см
_Висота: 74 см
Стіл у розібраному стані разом із фурнітурою та схемою складання упакований у стрейч плівку та упакований 5-ти листковим картоном для відправки Новою Поштою.
Вам не потрібно платити за пакування на пошті !!!
Вага: 14 кг
Габарити упаковки: 76 см х 59 см х 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parker |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Вбудований стелаж | Так |
| Опори тумби | Ніжки |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 950 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 730 мм |
| Вага | 14 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 950 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал, ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 270 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Глибина столу | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Поличка-надбудова під монітор | Ні |
| Підсвітка | Ні |

